+90 352 333 17 00      info@gulnarmakina.com   English
Sitemiz yenilendi...
LABORATUVAR TİPİ COUNTER ROTATE

20 mm çift vidalı Counter Rotate – extruder 22 L/D – 27 L/D – 32 L/D gibi değişken kovan yapısına sahiptir. Aynı  extruderde istenildiğinde kovan uzunluğunu 22 L/D veya   32 L/D arasında kullanılacak şekilde yeniden tasarlamak münkündür. Kovan yedi parçadan oluşmakta ve yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır. Her bölgenin ısıtıcıları kendi bünyesinde bir soket yardımı ile devreye alınmaktadır. Bunun sebebi en iyi karışıma ve dispersiyon etkisi için , vida ve kovan konfigürasyonunu yeniden tasarlamayı mümkün kılmaktadır.

20 mm çift vidalı counter rotate  extruderler; Extruder – soğutucu germe sistemi (tek bir masa üzerinde dizayn edilmiştir. Extruder mümkün olduğunca az hammadde kullanılarak (100 gr ), ile test yapabilme imkanı sağlamaktadır. Küçük hacmi sayesinde değerli polimerlerin işlenebilmesine olanak sağlamaktadır.

Extruder Kontrol Paneli

Extruder kontrol paneli kolay bir kullanım için tasarlanmıştır. Standart 10 “ Dokunmatik ekran kontrolü sayesinde vida ve beslemelerin devirlerini ayarlayabilir, kafada oluşan basıncı ve diğer parametleri görebilirsiniz. Bununla birlikte formüllerde kullandığınız değerleri cihazın hafızasına kaydedebilirsiniz. Böylelikle hafızada kayıtlı formüllerinizi numarasını yada ismini yazarak çağırabilir ve cihazı kullanıma hazır konuma getirebilirsiniz

Counter Rotate Ünitesi

Özellikleri :

  • Film ünitesi germe kontrollüdür
  • Merdaneleri hız kontrollüdür.
  • Merdaneleri (üç adet ) sertleştirilmiş çelik ve su soğutmalıdır.
  • Çekme makaraları yüksekliği ayarlanabilir. Kauçuk malzemeden imal edilmiştir. (kauçuk sertliği 90 hrc ) dir.
  • Sarma ünitesinde tork kontrollü balata sistemi bulunmaktadır. Filmlerin gerginlikleri kontrol edilebilmektedir.
  • Chill Roll Makaraların Yükseklik ve hızları kontrol edilebilmektedir.