+90 352 333 17 00      info@gulnarmakina.com   English
Sitemiz yenilendi...


Hakkımızda

Gülnar Makina 2004 yılında plastik ve iplik sektörüne laboratuvar cihazları alanında imalat yapmak için kurulmuştur. Bünyesinde yaptığı yeniliklerle ve yüksek teknolojiyi kullanmak suretiyle kendi sektöründe büyüyerek 2010 yılında “GÜLNAR PLASTİK MAKİNALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.” ‘yi kurup makine tasarımı ve üretimini geliştirerek devam etmektedir.

2012 yılından bugüne, laboratuvar tipi test makinelerinin yanısıra yerli ve yabancı Masterbatch ve Kompaund üreticilerine 50 mm, 65 mm ve 90 mm çift vidalı yüksek kapasiteli Extruder hatları üreten Gülnar Makina uzun süren AR-GE çalışmaları sonucunda kendi yüksek torklu şanzuman ve tork kaplini üretmek suretiyle müşterilerine cazip fiyat seçenekleri sunmaktadır.

Müşterilerinin gereksinim ve memnuniyetini her zaman ön planda tutan GÜLNAR MAKİNA, satış sonrası sunmuş olduğu garanti, yedek parça ve servis hizmetleriyle kullanıcıların sürekli artan güven ve takdirlerine layık olmaya devam etmektedir.

Plastik ve iplik sektöründe uzmanlaşmış bir firma olarak daima ilkleri hedefleyen GÜLNAR MAKİNA araştırma ve geliştirmeyi seven üretici kimliğini bilimsel kimliği ile bütünleştirerek çalışmayı ilke edinmiştir.