+90 352 333 17 00      info@gulnarmakina.com   English
Sitemiz yenilendi...


Hakkımızda

2004 yılında kurulan GÜLNAR MAKİNA plastik hammadde ile üretim yapan, Masterbatch boya makinaları, Konsantre boya makinaları,Ön kesim (granülatör),Laboratuar mikseri (gelimat), Laboratuar presi, Laboratuar silindir(kalendar),Laboratuar ön kesim, Havuz ve kurutma tertibatı, Çift vida ve kovan revizyonu, Boya mikseri ( toz boya mikseri ) makinaları üretmektedir. Sektöründe bir ilki gerçekleştirerek çift vidalı extruder hattının kendi bünyesinde tamamı yerli üretim olarak devam etmektedir .

2010 da GÜLNAR PLASTİK MAKİNALARI SAN.TİC VE LTD ŞTİ olarak şirketini kurmuş ve bünyesini güçlendirerek hızlı bir şekilde mevcut kaynakları en verimli şekilde kullanarak ürün kalitesinde sürekli bir gelişim sağlayıp, müşterilerimizin taleplerine esnek ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. Bunun yanı sıra üretimimizde olan makina ve sistemleri her zaman daha da geliştirmiş ve Plastik sektörünün hızlı gelişimine ve dünya ekonomisi için artan önemine paralel olarak üretim alanını genişletmiş ve çeşitlendirmiştir.

Vizyonumuz

Plastik Makina sektöründe, Türkiye ve Dünyada doğru teknolojiler kullanarak anahtar teslim endüstriyel tesislere değerli çözümler sunan, sektördeki teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, sahip olduğu deneyımlerini, teknolojik altyapı ile , mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ve sürekli servis güvencesi ile pekiştirerek, ulusal pazarda, müşterilerine istenilen kalitede ve sürede ürünler sunan, global düzeyde uluslararası bir marka olmak. Gülnar Plastik Makinaları olarak, kalite politikamızın sürekliliğinin sağlanacağını ve kalite sistemimizin uygunluluğunun denetleneceğini taahhüt ederiz.