+90 352 333 17 00      info@gulnarmakina.com   English
Sitemiz yenilendi...
LABORATUVAR TİPİ 25MM ÇİFT VİDALI EXTRUDER

          25 mm çift vidalı extruder 42 L/D  kovan yapısına sahiptir. Kovan yedi parçadan oluşmakta ve yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır. Her bölgenin ısıtıcıları kendi bünyesinde bir soket yardımı ile devreye alınmaktadır.

             25 mm çift vidalı extruderler; Extruder - havuz - granulator compack bir dizayna sahiptir. Extruder Mümkün olduğunca az hammadde kullanarak, ile test yapabilme imkanı sağlamakta ve pilot üretim için uygun kapasitede çalışmaktadır. Segmentli vida ve kovan ve sayesinde değerli polimerlerin işlenebilmesine olanak sağlamaktadır. Çift vidalı extruderin vida elemanlarını çeşitli yoğurma, karıştırma ve kesme parçalarını seçerek herhangi bir uygulama için yeniden tasarlanabilmektedir. Extruder elektrik panosu ve soğutma sistemi masanın alt bölümünde konumlandırılmıştır.

           Extruder kontrol paneli kolay bir kullanım için tasarlanmıştır. Standart 10 '' Dokunmatik ekran kontrolü sayesinde vida ve beslemelerin devirlerini ayarlayabilir, kafada oluşan basıncı ve diğer parametreleri görebilirsiniz. Bununla birlikte formüllerde kullandığınız değerleri cihazın hafızasına kaydedebilirsiniz. Böylelikle hafızada kayıtlı formüllerinizi numarasını ya da ismini yazarak çağırabilir ve cihazı kullanıma hazır konuma getirebilirsiniz.

Granülatör Cihazı Opsiyonları : exstrüzyon hattında soğutma yapmak için taşıma bandı veya su banyosu sistemi kullanılabilir. Cihazla beraber iki adet opsiyon bulunmaktadır. Bririncisi standart granün kesme. Bu standart üretimdir. İkinci opsiyon granür büyüklüğü ayarlanabilir model  0,5,1,2,3 mm. 

Vakum Sistemi : 120 mbar vakum ünitesi ile extruderin içinde oluşan gazı dışarı atarak üründe kabarcık oluşumunu engeller ve daha kaliteli bir ürün elde ederiz.