+90 352 333 17 00      info@gulnarmakina.com   English
Sitemiz yenilendi...
LABORATUVAR TİPİ FİLTRE TEST MAKİNASI

Filtre Test Makinesi 25 mm tek vidalı extruder ünitesi, melt pompası ve basınç sensörleri sayesinde tekrarlanabilirliği yüksek okumalar yapmaktadır. Masterbach, compaund ve standardizasyon çalışmalarında yüksek tekrarlanabilirlik sunmaktadır.

Standart ölçülerde ( 44 mikron ile 5 mikron arasında ) filtre kullanarak ölçüm yapabilmektedir. Okumalar EN-13900-5 Filtre test normlarına göre yapılmaktadır. Tam otomatik dokunmatik bilgisayar kontrolü ile kullanıcı hatalarını en aza indirgeyen yapıda kullanım sunmaktadır.

Otomatik sonuç ekranı, USB ile data transferi, Ofis programlarına veri transferi, reçete saklama gibi özelliklere sahiptir.

KONTROL PANELİ

Extruder kontrol paneli kolay bir kullanım için tasarlanmıştır. 10‘’ dokunmatik ekran kontrolü sayesinde vida ve beslemelerin devirlerini ayarlayabilir, kafada oluşan basıncı ve diğer parametreleri görebilirsiniz. Bununla birlikte formüllerde kullandığınız değerleri cihazın hafızasına kaydedebilirsiniz. Böylelikle hafızada kayıtlı formüllerinizi numarasını ya da ismini yazarak çağırabilir ve cihazı kullanıma hazır konuma getirebilirsiniz.