+90 352 333 17 00      info@gulnarmakina.com   English
Sitemiz yenilendi...
LABORATUVAR TİPİ FİLTRE TEST MAKİNASI

Filtre test cihazı gelişmiş 25 mm extruder ünitesi, melt pompası ve basınç  sensörleri sayesinde tekrarlanabilirliği yüksek okumalar yapmaktadır. Masterbatch,compaund ve standardizasyon çalışmalarında yüksek tekrarlanabilirlik sunmaktadır.

Standart DIN ölçülerde ( 44 micron ile 5 mikron arasında ) filtre kullanarak ölçüm yapabilmektedir. Okumalar EN -13900-5 Filtre test normlarına göre yapılmaktadır.

Tam otomatik dokunmatik bilgisayar kontrolü ile hatalarını en aza indirgeyen yapıda yazılım ve kullanım sunmaktadır. Otomatik sonuç ekranı, flaşh disk ile data tranferi, ofis programlarına veri transferi, reçete saklama ve bunun gibi özellikleri barındırmaktadır.

Filtre Test Cihazı

Kolay bir kullanım için tasarlanmıştır. Standart 7 “ dokunmatik ekran kontrolü sayesinde vida devrini ayarlayabilir, kafada oluşan basıncı ve diğer parametreleri görebilirsiniz. Bununla birlikte formüllerde kullandığınız değerleri cihazın hafızasına kaydedebilirsiniz. Böylelikle hafızada kayıtlı formüllerinizi ya da ismini yazarak çağırabilir ve cihazı kullanıma hazır konuma getirebilirsiniz.