+90 352 333 17 00      info@gulnarmakina.com   English
Sitemiz yenilendi...
LABORATUVAR TİPİ 20 MM 44:1 L/D ÇİFT VİDALI EXTRUDER

20 mm Çift Vidalı Extruder 44 L/D kovan yapısına sahiptir. Kovan 11 parçadan oluşmakta ve yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır. Her bölgenin ısıtıcıları kendi bünyesinde bir soket yardımı ile devreye alınmaktadır. 

Extruder – havuz – granulator kompakt bir dizayna sahiptir. Extruder mümkün olduğunca az hammadde kullanarak, test yapabilme imkanı sağlamakta ve pilot üretim için düşük kapasitede çalışmaktadır. Segmentli vida ve kovan sayesinde değerli polimerlerin işlenebilmesine olanak sağlamaktadır. Vida elemanları çeşitli yoğurma, karıştırma ve kesme parçalarını seçerek herhangi bir uygulama için yeniden tasarlanabilmektedir. 

KONTROL PANELİ

Extruder kontrol paneli kolay bir kullanım için tasarlanmıştır. 10‘’ dokunmatik ekran kontrolü sayesinde vida ve beslemelerin devirlerini ayarlayabilir, kafada oluşan basıncı ve diğer parametreleri görebilirsiniz. Bununla birlikte formüllerde kullandığınız değerleri cihazın hafızasına kaydedebilirsiniz. Böylelikle hafızada kayıtlı formüllerinizi numarasını ya da ismini yazarak çağırabilir ve cihazı kullanıma hazır konuma getirebilirsiniz.

HAREKETLİ KOVAN ÖZELLİĞİ

Vidanın herhangi bir sıkışma durumunda veya temizleme için kovan vidadan kolayca ayrılabilir. Manuel kol yardımı ile kovan vidadan pano ve su tesisatı ile beraber ayrılabilir. Bu sistem temizlik ve vidaları kovanı sökmeden kontrol etme açısından kullanıcıya kolaylık sağlamaktadır.