+90 352 333 17 00      info@gulnarmakina.com   English
Sitemiz yenilendi...
LABORATUVAR TİPİ 16MM ÇİFT VİDALI EXTRUDER

16 mm çift vidalı extruder 24 L/D – 30 L/D – 35 L/D ve 40 L/D gibi değişken kovan yapısına sahiptir. Aynı extruder talep edildiğinde 24 L/D veya 40 L/D arasında yeniden tasarlanabilir. Kovan yedi parçadan oluşmakta ve yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır. Bunun sebebi en iyi karışım ve dispersiyon etkisi için vida ve kovan konfigürasyonunu yeniden tasarlamayı mümkün kılmaktır.  

16 mm çift vidalı extruder, soğutma havuzu ve granülatör ile birlikte tek bir stand üzerinde dizayn edilmiştir. Extruder mümkün olduğunca az hammadde kullanarak test yapabilme imkanı sağlamaktadır. Segmentli vida ve kovan sayesinde değerli polimerlerin işlenebilmesine olanak sağlamaktadır. Extruderin vida elemanları, çeşitli yoğurma, karıştırma ve kesme parçalarını değiştirerek herhangi farklı bir uygulama için yeniden tasarlanabilir yapıdadır. Extruder elektrik panosu masanın alt bölümünde konumlandırılmıştır. 

KONTROL PANELİ

Extruder kontrol paneli kolay bir kullanım için tasarlanmıştır. 10‘’ dokunmatik ekran kontrolü sayesinde vida ve beslemelerin devirlerini ayarlayabilir, kafada oluşan basıncı ve diğer parametreleri görebilirsiniz. Bununla birlikte formüllerde kullandığınız değerleri cihazın hafızasına kaydedebilirsiniz. Böylelikle hafızada kayıtlı formüllerinizi numarasını ya da ismini yazarak çağırabilir ve cihazı kullanıma hazır konuma getirebilirsiniz.

GRANÜLATÖR

Extrüzyon hattında soğutma yapmak için taşıma bandı veya su banyosu sistemi kullanılabilir. Cihazla beraber iki adet opsiyon bulunmaktadır. Birincisi standart granül kesme, ikinci granül büyüklüğü opsiyonel olarak ayarlanabilir model (0.5, 1, 2, 3, mm)