+90 352 333 17 00      info@gulnarmakina.com   English
Sitemiz yenilendi...
LABORATUVAR TİPİ 12MM ÇİFT VİDALI EXTRUDER

12 mm çift vidalı extruder 24 L/D kovan yapısına sahiptir. Kovan tek parçadan oluşmakta ve yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır. Her bölgenin ısıtıcıları kendi bünyesinde bir soket yardımı ile devreye alınmaktadır. Bunun sebebi en iyi karışımı elde etmek ve dispersiyon etkisi için, vida ve kovan konfigürasyonunu yeniden tasarlamayı mümkün kılmaktadır.

12 mm çift vidalı extruder, masaüstü olarak dizayn edilmiştir. Extruder mümkün olduğunca az hammadde kullanarak test yapabilme imkanı sağlamaktadır. Segmentli vida ve kovan sayesinde değerli polimerlerin işlenebilmesine olanak sağlamaktadır. Extruderin vida elemanları, çeşitli yoğurma, karıştırma ve kesme parçalarını değiştirerek herhangi farklı bir uygulama için yeniden tasarlanabilir yapıdadır. Extruder elektrik panosu masanın alt bölümünde konumlandırılmıştır.

KONTROL PANELİ

Extruder kontrol paneli kolay bir kullanım için tasarlanmıştır. 10‘’ dokunmatik ekran kontrolü sayesinde vida ve beslemelerin devirlerini ayarlayabilir, kafada oluşan basıncı ve diğer parametreleri görebilirsiniz. Bununla birlikte formüllerde kullandığınız değerleri cihazın hafızasına kaydedebilirsiniz. Böylelikle hafızada kayıtlı formüllerinizi numarasını ya da ismini yazarak çağırabilir ve cihazı kullanıma hazır konuma getirebilirsiniz.

GRANÜLATÖR

Extrüzyon hattında soğutma yapmak için taşıma bandı veya su banyosu sistemi kullanılabilir. Cihazla beraber iki adet opsiyon bulunmaktadır. Birincisi standart granül kesme, ikinci granül büyüklüğü opsiyonel olarak ayarlanabilir model (0.5, 1, 2, 3, mm)